Saçkıran Ve Sakalkıran Tedavisi
             Anasayfa  Anasayfa  |  Saç Kıran Nedir ?  |  Altent Nedir ?   |  

"Kullanıcı Yorumları" konulu yazılar

Diğer alışveriş sitelerinden Farklı olarak ,konuyla ilgisiz  her tür  reklam ve bağlantı linklerinden uzak , sadece konusunda deneyimli ve sonuç veren bir TENTÜR’ ü isteyen insanlara tanıtma amacı ile özverili bir şekilde yardımcı olmaya çalışılmaktadır.Diğer alışveriş  veya forum  sitelerde dikkatinizi çekeceği üzere !!    Bilgi veya çare sunanların, Bu konuya ne kadar yakın ? ne kadar bilgisi ve tecrübesi var ? şimdiye kadar bu rahatsızlığa yakalanmış kaç insana yardımcı olabilmiş ? yeri yurdu nerededir? yanına gidebilsem bana zaman ayırırmı – gereken ilgiyi gösterirmi, uygulamayı yaptırabilirmiyim ?  EVET DEĞERLİ ZİYARETCİ Bu soruları sorup cevap alabildiğiniz kadar güven verici biryere rastlamışsınızdır.Zaten biryandan sağlık sorunu ile karşılaşılmış ve tıbbın gerek tahlil bulgusu,gerekse tedavi yolunda net olarak , pek bir çare bulamadığı bu rahatsızlığa dair bilgi ve çare derdine düşmüşken,Birde yanlış yönlenmeler ile para ve daha da önemlisi, zaman kaybı yaşayarak rahatsızlığın daha da ilerlemesi ve hatta kronik hale gelmesi ,sözkonusu olmaktadır.Lütfen bu hatalara düşmeyiniz. Bu rahatsızlığa yakalanan insanların, sonuç alınabilecek ürüne ulaşmalarını sağlamak amacı ile ,gerek tavsiye üzerine yönlendirilen insanlar ,gerekse internetten bilgi arayışında olan insanlara bilgimiz kadar yardımcı olmaya devam ediyoruz -edeceğiz. Amacımız bu dertten müzdarip insanlara ticari kaygıdan uzak, MESLEKİ KARİYER’ imiz ve İNSANLARA YARDIMCI OLMAKTAN ALDIĞIMIZ HAZ,dır ,                      Acil şifa Dileklerimizle.

Genel Yorum Yok Yazan:

Altent ,(majestral);belirli hassas oranlarda yapılmış bitkisel ve mineral karışım tentürdür. Kişisel ve mesleki tecrübelerle oluşturulmuş 1980 yılından buyana kullanılıp kesin fayda görülmüş, kullanıcının kendi iradesi ile kullanacağı dezenfektan ve uyarıcıdır. 50 ml cam şişede,saçların tamamına yayılmış vakalar için 4-5 uygulamaya rahat yetecek miktarda hazırlanmıştır. Bay-Bayanlarda kullanımı aynıdır. saçkıran(Alopecia Areata)’da sadece 10′ar gün ara ile toplamda 4 uygulama ÖR:(1 OCAK tarihinde 1.uygulama),(11 OCAK tarihinde 2. uygulama),(21 OCAK tarihinde 3.uygulama), 31 OCAK tarihinde 4. uygulama) kullanılmak üzere ,4 kullanımda %99 – 100 oranında kesin sonuç vermektedir.Farklı Sorularınız için hergün; 10:00 – - 22:00 arası( Lütfen aramadan önce sık sorulanlar bölümünü dikkatli okuyunuz! Zira her arayana aynı konuları anlatmaktan hem daha kolay hem akılda kalıcı olacaktır.)     Gsm: 0535 240 88 20   ‘den    e-mail-messenger adresimiz :   cengizeren27@hotmail.com   dan net çekilmiş birkaç fotoğraf göndererek 1 günde yazılı cevap alabilirsiniz.  ücretsiz danışma ve tentürü elden teslim almak isteyenler için adres:                                                                    BERBER   Cengiz Eren       Değirmiçem mah.   Dr.Kemal ahi cad. koyuncugil kanalıcı apt. no :30 GAZİANTEP

Genel 3 Yorum Yazan:

MÜSLÜM KAHVECİ-1Sn.müslüm kahveciden izin alınarak tedavi öncesi 15 haziran-2008 ve sonrası 5 ağustos – 2008 resimleri alınmış ve yayımlanmıştır. bizde kendisine teşekkür ediyoruz.

Genel Yorum Yok Yazan:

Altent ile ilgili Teşekkür Ve Şikayet Yorumlarınızı Bu Başlık Altına yazabilirsiniz.CENGİZ EREN.

Kullanıcı Yorumları 9 Yorum Yazan:

İyot Minerali

03/02/10

İnsan sağlığı için çok gerekli ve önemli bir mineraldir. Vücut tarafından üretilemez ve dışarıdan alınması gerekir. İlk kez Barnard Courtois tarafından 1811 yılında keşfedilmiştir.

 

 

 

 

Fonksiyonları:

 

  • İnsan bedeninin sağlıklı büyüme ve gelişmesi için şarttır.

 

  • Vücut ısısının korunmasını sağlar.

 

  • Birçok yaşamsal aktivitenin devamı için gereklidir.

 

  • Sinir ve kemik yapısının gelişimi ve yenilenmesi için gereklidir.

 

  • Hücre solunumu ve oksijen tutumu için gereklidir.

 

  • Büyüme ve gelişmede etkilidir.

 

  • Deri, saç ve tırnak sağlığının korunmasında etkilidir.

 

  • Birçok organın erken büyüme ve gelişmesinde rol oynar.

 

 

 

Günlük Doz

 

Vücutta deposu yoktur. Günlük olarak besinlerle alınması gerekmektedir. Yaş gruplarına göre günlük alım miktarı değişmekle beraber, yetişkinlerde bu miktar 150 mikrogramdır. Hamilelik ve emzirme döneminde ihtiyaç duyulan günlük iyot miktarı da artmaktadır.

 

 

 

 

Kaynakları

 

İyot içeren sofra tuzları herkes için en temel ve kolay kaynaktır. Deniz mahsulleri bol miktarda iyot içerir. Daha az miktarda et, süt ve yumurta da , çok az miktarda ise bitkisel besinlerde bulunur. Sebzeler arasında en çok ıspanakta bulunur.

 

 

 

Eksik Alımı

 

Düzenli ve dengeli bir beslenmede eksikliğine rastlanmaz. Toprağı iyotca fakir olan bölgelerde ya da iyotu etkisiz hale getiren kara lahana gibi besinlerin sık tüketildiği yörelerde eksikliği görülmektedir. Guatr hastalığına neden olur. Aynı zamanda iyot eksikliği, yorgunluk, kilo artışı, deri ve saç sağlığının bozulmasına da neden olabilir. Bebeklerde zeka geriliğine neden olabilir. Ayrıca gelişim bozuklukları ve cücelik de iyot eksikliğinde ortaya çıkabilir.

 

 

 

Fazla Alımı

 

Normal bir beslenme ile vücuttaki miktarı aşırılara çıkmaz. İlaç kullanımı veya iyotlu tuzların fazla tüketimi ile, vücuttaki miktarı normalin üzerine çıkabilir. Bazı kimselerde alerjiye neden olabilir. Deri sorunları, fazla alımında ortaya çıkabilecek rahatsızlıklardandır.

Faydalı Bilgiler,Genel Yorum Yok Yazan:


canlidestek

sss

siparis

siparis

siparis
Telif Hakkı © 2009   |  kadınlar  |  WordPress ve Estetik teması ile oluşturulmuştur.